Yul Moldauer Kor, Magasság, Szülők, Barátnő, Család, Wiki

Terjeszteni a szeretetet

Yul Moldauer Kor, Magasság, Szülők, Barátnő, Család, Wiki.Yul Moldauer neves amerikai művészi tornász. 2017-es amerikai országos bajnok lett, bronzérmet nyert a Művészi Torna Világbajnokságon a talajgyakorlat döntőjében.

Sőt, ő is az NCAA bajnoka lett a padlógyakorlaton, és ott ringel, ahol a második helyen végzett a körben és a párhuzamos rudakon.

Yul Moldauer kor, születésnap

Mivel Yul Moldauer 1996. augusztus 26-án született, jelenlegi életkora 22.

A dél-koreai Szöulban született, jelenleg Normanban, Oklahomában lakik, ahol ösztöndíjjal az Oklahomai Egyetemen tanul, és pénzügyi hallgató. A coloradói Jefferson megyei Arany Gimnáziumban érettségizett, miközben egy gazdaságban nőtt fel.

Yul Moldauer magasság - 5 láb 3 hüvelyk

Yul Moldauer átlagosan 5 láb 3 magassággal áll, bár sportolóként sikerült sikerrel járnia, bizonyítva, hogy ez a magasság nem számít, ha valóban el akarja érni a siker magasságát.

Gyönyörű dél-koreai szépségű, imádnivaló csillogó fekete szemekkel, karizmatikus mosollyal és sötét fekete hajjal.

Yul Moldauer szülők, testvérek és család

Yul Moldauer biológiai családja még mindig ismeretlen, miközben örökbefogadó szülei Orsa és Peter Moldauer nevelték fel, akik még egyéves korukban is örökbe fogadták a torna csillagot.

A Moldauers család négy gyerekének egyike, három testvére van, köztük Sundo, Sorcha és Leah. A szülővárosában, a kolorádói Arvada nevű gazdaságban nevelkedett, nemrégiben az Oklahomai Egyetemre jár, és azon dolgozik, hogy diplomát szerezzen pénzügyi alapszakon.

7 éves korában Yul beiratkozott egy helyi edzőterembe, mivel ingyenes próbát kínáltak neki, és három év után az 5280 torna mellé került.

5280 évesen a híres tornász Artemev család mentorálta, köztük Vlagyimir, Alekszandr és Irina Artemev.

Pár év után különböző állami és regionális bajnokságokat kezdett el nyerni, és végül a Junior válogatottban kapott helyet.

Yul Moldauer barátnője - Josephine Osentowski

Yul Moldauer barátnője gyönyörű Josephine Osentowski. Barátnője az Oklahomai Egyetem pompomlánya, míg ő az OU torna, és valóban jó kombót alkotnak.

Yul gyakran tölti fel a képet kedvesével az Instagramján, beleértve a 2019-es Valentin-napot is egy szívbe olvadó felirattal.

A pár rendkívül szerelmesnek tűnik, és büszkén pompázik szerelmi életével a közösségi médiában.

Ha ezzel a tempóval és lelkesedéssel folytatnák a randevúzást, nincsenek olyan messze a napok, amikor megünnepelnék nagy napjukat.

Yul Moldauer Wiki és nettó vagyon

Yui Moldauer nettó vagyona nem került fel a Wiki profiljába, azonban győztes torna-pályafutása során biztosan tetemes összegeket keres különböző bajnokságok és események megnyerésével.

Elnyerte első NCAA összesített címét, fiatal kora ellenére különféle díjakat és elismeréseket gyűjtött, miközben a 2018-as amerikai nemzeti bajnokságon ezüstérmet is nyert.